1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 21. Bölüm

Son Yaz 21. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile FOX ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Son Yaz 21. Bölüm ile 4 Haziran Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz. Son Yaz 21. Bölüm ile sezon finali yapacak.

Son Yaz 20. bölümüyle FOX Tv’de izleyenleriyle buluştu. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Son Yaz 20. bölümde Akgün, Yağmur ve Kaan’ın kazasının kendisine yapılan bir sabotaj olduğunu öğrenince yapanı bulup cezasını vermeyi kafasına koyar. Gökhan ise kimliğinin ortaya çıkmaması için sürekli tetiktedir. Kazayı Gökhan mı planladı? Son Yaz 21. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zLOkGyw2OZ0″]

Son Yaz 21. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=oAhkXzNJmKA”]

Son Yaz 20. Bölüm Özeti

Cuma akşamı FOX Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Son Yaz dizisinin 20. yeni bölümünde Akgün Yağmur’a ne olduğunu öğrenmek için Gökhan’la yola çıkmışken, Selim emniyette rüşvet olayıyla ilgili ifade verir.

Yağmur ve Kaan’ın kaza yaptığını kısa sürede öğrenince hastaneye koşarlar. Kaan ve Yağmur ameliyattayken Selim bu olayın sabotaj olabileceği şüphesiyle olayı araştırmaya başlamıştır bile. Akgün olayın kendisine yapılan bir sabotaj olduğunu öğrenince yapanı bulup cezasını vermeyi kafasına koyar. Gökhan ise kimliğinin ortaya çıkmaması için sürekli tetiktedir. Yağmur uyandığında kaza anını hatırlayamaz. Kaan’ın durumu ise daha ciddidir. Gökhan için şimdilik tehlike geçmiştir. Akgün ve Selim olayın peşine düşerken Canan da olayın sabotaj olduğunu öğrenip Selim’e sakladığı için kızar. Selim’in görevden el çektirildiği haberi gelince Akgün’e daha fazla iş düşecektir. Akgün Soner ve Eray’ın yardımıyla sabotajcının peşine düşer.

Kim olduğunu öğrendiği anlarda ise Gökhan, Yağmur’un olayı hatırlamak üzere olduğunu fark etmiş olup ona yanaşır. Gökhan kendisi için çemberin daraldığını anlayınca geri dönülmez bir yola girer.

Yağmur’u kaçıran Gökhan, gözünü iyice karartmıştır. Akgün ise Yağmur’u bulabilmek için abisiyle pazarlık eder. Gökhan’ın tek isteği babasını vurmaktır. Akgün, babasıyla birlikte Yağmur’u kurtarmak için kendisini tehlikeye atar. Gökhan babasına silahı doğrultur ve ateş sesi duyulur. Gökhan babasını öldürecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir