İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Video Galeri

Payitaht Abdülhamid 124. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 124. Bölüm
Payitaht Abdülhamid 124. Bölüm
+ - 0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 124. Bölüm ile 6 Kasım Cuma akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

TRT 1’in sevilen tarihi dizileri arasında yer alan Payitaht Abdülhamid, dün akşam 123. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Dizinin bu akşamki bölümüne Abdülhamid’in masonlara vurduğu büyük darbe damga vurdu. Abdülhamit hazırladığı tertipten bahsediyor. Bununla ilgili söyleşilerini devam ettiren Abdülhamit detaylarını da paylaşıyor. Çok büyük ve ihtişamlı olacağı söylenen bu tertipte her şey Payitaht Abdülhamitin istediği gibi olacak.

Payitaht Abdülhamid 124. Bölüm İzle

Payitaht Abdülhamid 124. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 124. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 123. Bölümde Neler Oldu?

Abdülhamid Hechler’i ortaya çıkararak masonlara darbe vurmuştur. Abdülhamid’in sıradaki planı masonların büyük loca olmaları için toplanmalarını engellemektir. Abdülhamid’in şüphesi sadece Zülüflü üzerinde değildir. Ahmet Paşa da şüphe duyulan paşalar arasına eklenir. Başmabeyinci Tahsin Paşa kendi yöntemleri ile mason paşayı bulmaya çalışır. Zakaryan’ların Artin’in peşine düşüp öldürmeleri Eşref Aziz’i düşündürür. Zakaryan’ın hâkim olduğu yerleri ve planlarını öğrenmeye kararlıdır. Zakaryan’ın mekânlarını inceleyen Eşref Aziz bambaşka bir dünya ile karşılaşır. Onların kurduğu oyunların içine kendisi de dâhil olur.

Bidar haremdeki tedbirleri iyice arttırır. Meziyet hiç istemese de Abdülkadir’den uzaklaşmak zorunda kalır. Abdülkadir bunun sorumlusu olarak gördüğü annesiyle karşı karşıya gelir. Bidar bir türlü ispat edemese de Fatma’nın hain olduğundan emindir. Onun oyununu bozmak, niyetini öğrenmek için uğraşır. Fatma’ya nihayet beklediği haber gelir. Artık babasına itibarını geri kazandıracak, amcası Abdülhamid’i de zora sokabilecektir. Ancak Fatma istediği delillere ulaşabilmek için Bidar’ı atlatmak zorundadır. Bu da hiç kolay değildir. Aliye’nin ise planı başkadır. Bidar’ın öldürüldüğünü gördüğü kabusu gerçek mi olacaktır? Abdülhamid aradığı Mason Paşa’yı sonunda öğrenebilecek midir?

Yorum Yap