1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen TV8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm 16 Aralık Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 23. bölümüyle dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümüne Mehdi’nin Zeynep’in arabasına zarar vermesi damga vurdu. Mehdi uzaklaştırma cezası alıyor. Zeynep her şeye rağmen, tek başına güçlü bir şekilde ayakta kalmaya çalışırken Mehdi’nin çıkardığı zorluklara göğüs geriyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 23. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Y4N1V9lrtI4″]

Doğduğun Ev Kaderindir 24. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=iVjkCdF-KG0″]

Doğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm Özeti

Müjgan’ın acısı herkesin yüreğini kavurur. Yaşanan keder ve kayıpla tekrar birbirlerine kenetlenirler. Mehdi suçluluk duygusuyla dibe vururken Zeynep onun yanında olmak için aralarındaki sorunları görmezden gelir. Zeynep’e bir can simidi gibi sarılan Mehdi yine yanlış fikirlere kapılır.

Cemile acısıyla yüzleşmekte zorlanır. Nuh çaresizce hem Cemile’yi yalnız bırakmamaya hem de bir türlü rayına sokamadıkları işleri düzenlemeye çalışır. Mehdi’nin acısına sığınarak taşınmak için seçtiği ev ise herkesi şaşkınlığa uğratır.

Müjgan’ın kaybından çok etkilenen Zeynep bu sayede bambaşka bir davanın peşine düşmeye niyetlenir. Üstelik bu durum onu hiç beklemediği bir şekilde Barış ile karşı karşıya getirecektir.

Tüm bunlar yaşanırken Barış ve Nermin’in peşine düştükleri başka bir sır ortaya çıkar. Bunu öğrenen Zeynep derinden sarsılır ve büyük bir karar verir. Bu kararla sadece Zeynep’in değil Mehdi’nin de hayatı değişecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir