1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile yeni bir başlangıç ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 30. Bölüm ile 6 Şubat Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Sen Çal Kapımı dizisinde taşlar yerinden oynuyor. Serkan’ın geçirdiği uçak kazası nedeniyle son 1 yılını hatırlamaması demek, düğünü günü evlenmek üzere olduğu Eda’yı hatırlaması demektir. Yaklaşık 2 ay sonra Selin ile birlikte tekrar sevgili olarak şirkete dönen Serkan Bolat, herkesde şok etkisi yaratır. Eda Serkan’ın son 1 senesini hatırlayamaması ve bu nedenle Selin ile birlikte olmasını kabul etmekte zorlanır ve Serkan’a kaybettiği anılarını tekrar hatırlatmak için büyük bir çaba sarfetmektedir.

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pTgRoXWG_qI”]

Sen Çal Kapımı 30. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XkZuWBJ0kAg”]

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Özeti

Düğün için toplanmış olan herkes şaşkınlık ve korku içindedir. Uçağın düştüğü kesinleşir ama Serkan ortada yoktur.

Kaza sonrası Eda için Serkan’dan iyi haber bekleyerek geçen acı dolu günler başlar. Serkan’ın kaybı herkesin hayatında derin yaralar açmıştır. Onun yokluğunda Eda, Serkan’ın arkadaşları ve Aydan da merak ve acı içindedir.

Birbirlerine destek olarak hem özel hayatlarını sürdürmeye hem de Artlife Mimarlık’taki işleri aksatmadan sürdürmeye çalışırlar.

Sonunda Serkan geri döner. Hem de yanında tanıdık biriyle. Sağlığı yerindedir ama geçen süre içinde hayatında çok şey değişmiştir. Bu değişimler Eda’yı derinden sarsar. İnsanlar şaşkınlık içindeyken Eda bu değişim karşısında direnç göstermeye kararlıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir