1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 624. Bölüm

Arka Sokaklar 624. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 624. Bölüm ile 22 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara Arka Sokaklar bölümleri sevenlerini ekran başına kilitlemeye deva ediyor. 15 Nisan Cuma akşamı yayınlanan Arka Sokaklar son bölümü Total de 5,11 puan alarak reyting sıralamasından 2. oldu. Ekibin bombalı eylemlerin önünü kesmeye çalıştığı son bölümde aksiyon sahneleri dikkat çekerken Mazlum’un katili Solmaz’ın hastaneye kaldırılması çarpıcı gelişmelerden oldu. Dizinin final anında ise Mazlum’un intikamını almak üzere tetiği Seit’e doğrultan Mesut’un Sait’i öldürüp öldürmediği ekranlara damga vurdu.

Arka Sokaklar 624. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 623. Bölüm Özeti

Mesut’un, yaşanan son olaylardan sonra dikkati iyice dağılır. Arabasına oturduğu sırada Hüsnü bombayı fark eder. Mesut’u hareket etmemesi için uyarır. Mesut, durumun ciddiyetini anlar. Haber ise, ekibe üzücü bir şekilde yayılır.Mesut’un, arabasına bombayı kim yerleştirdi? Mesut, bu bombalı suikasttan kurtulabilecek mi? Mazlum’un ölümü başta Mesut olmak üzere sevenlerini yasa boğar. Savcı ise, ölümün suçunu Mesut’a yıkar. Bu sırada ekip, aşiret lideri Seyit’in peşine düşer. Hem Mazlum’un öcünü almak, hem de organize suç şebekesini çökertmek için operasyonlarını sıklaştırır. Seyit se boş durmaz ve bombalı eylemleriyle acı üzerine acı yıkmaya devam eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir