1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kağıt Ev 6. Bölüm

Kağıt Ev 6. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kağıt Ev yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kağıt Ev 6. Bölüm ile 24 Mayıs Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kağıt Ev dizisinin 5. bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı Kağıt Ev dizisinin son bölümünde; İnci’nin cansız bedeni bulunuyor. Çember gittikçe daralıyor. Kağıt Ev dizisinin 5. bölümünde; İnci’nin cansız bedeni kayalıklarda bulunuyor. Mert ile İnci’nin sevgili olduğu ortaya çıkınca Mert zan altında kalır. İnci’nin abisi Mert’i suçlar ve Cemre’yi kaçırır. Katil Cemre ise olan bitene karşı duyarsız kalmaya devam eder. Kağıt Ev 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kağıt Ev 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=RS6GDF8si9E”]

Kağıt Ev 5. Bölüm Özeti

İnci’nin cansız bedenini bahçedeki bostandan çıkarıp, intihar süsü verebilecekleri bir yere taşırken kaza geçiren Cihan ve Aylin; bu tehlikleli hamlelerini hem kızları Cemre hem de oğulları Mert için yapmaktadırlar. Oysa yaptıkları her hamle ile baş edilmesi imkansız çıkmazlara düşerler. Azra, programında bulduğu sürpriz konukla okların Mert’in üzerine çevrilmesine neden olur.

Annesini ve doğmamış kardeşini vahşice öldüren babasının hayatına tekrar girmesi Aylin’in en büyük kabusuyken; Cemre’nin durumu kabuslarını gerçeğe mi dönüştürüyor? Cemre’nin katil geni araştırmasının sonucu ne olacak? Cemre’nin tedavisi mümkün mü? Cihan, Aylin’in babasıyla ilgili gerçeği nasıl öğrenecek? Cezaevinden Fırtına ailesinin hayatını dahil olan Remzi’nin Cihan Fırtına’ya hazırladığı sürpriz, karı kocanın ilişkisini nasıl değiştirecek?

İlginizi Çekebilir
Oglum-Bolum-12

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir