1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 40. Bölüm

Sadakatsiz 40. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları ekranlara gelne Sadakatsiz dizisi yeni bölümleri ile devam ediyor. Sadakatsiz 40. Bölüm ile 24 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Sadakatsiz’in 17 Kasım tarihli son bölümünde Volkan’ın Asya’ya Aras’ın evli olduğunu söylemesi dikkat çekerken, Aras’ın karşısına hem kendi çıkan hem de Leyla’yı oraya çağıran Asya intikamını aldı. Bir hayal kırıklığı daha yaşayan Asya, kandırıldığını öğrenince büyük bir plan hazırlıyor. Sadakatsiz 40. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Sadakatsiz 40. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 39. Bölüm Özeti

Aras’ın evli olduğunu ve her şeyi hatırladığını öğrenen Asya, yeni bir plan için harekete geçiyor!
Volkan, Aras’ın evli olduğunu öğrenince onunla ilgili detaylı bir araştırma yapmaya soyunur ve onun carpıcı geçmişi ile yüz yüze kalır. Aras’la ilgili gerçeği öğrenen Asya ise onunla yüzleşmeye hazırdır.

Aras, Asya’nın soğuk davranışlarından dolayı onunla konuşmak istiyor. Bunun için hastaneye giden Aras, Asya’ya bir şeyler anlatıyor ancak Asya Volkan sayesinde her şeyi biliyor. Aras’ın yalanlarını öğrenen Asya, ona karşı akıllıca bir oyun oynuyor. Aras’ın karşısına hem kendi çıkan hem de Leyla’yı oraya çağıran Asya intikamını alıyor!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir