1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 606. Bölüm

Arka Sokaklar 606. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 606. Bölüm ile 3 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar bölümleri internette araştırılıyor. 26 Kasım Cuma akşamı Arka Sokaklar 605. bölüm ile ekranlara geldi. Son bölümde; tehlikeli bir çatışmada kurşunla burun buruna gelen Ezgi vurulur. Ezgi’nin hayat mücadelesi tüm ekip arkadaşlarını, en çok da Cemal’i üzecektir. Gözaltına alınan Samir, Gencer’in çabalarına rağmen savcılık tarafından alınan kararla sınır dışı edilmek üzere yola çıkar. Kadim, hastaneden çıktıktan sonra polis koruması altına alınır. Merakla beklenen Arka Sokaklar 606. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 606. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 605. Bölüm Özeti

Samir, has adamı İkbal hapishaneden çıkmadan Başak’ı bırakmayacaktır. Başak’ın izini süren ekibimiz Bahri’nin adamları tarafından pusuya düşürülünce kendilerini tehlikeli bir çatışmanın ortasında bulur. Bu sırada olanlardan habersiz şekilde Kadim’in ölmeden önce verdiği adrese giden Mesut’u büyük bir sürpriz beklemektedir. Yaptığı hata yüzünden Başak’ı tehlikeye atan Gencer’in kaçış planı ters teper. Bu sırada ekibimiz ile işbirliği yapan Feyza, mermerci adlı birinin ismini verir.

Ezgi bir barda arkadaşı Meltem ile karşılaşır. Gecenin sonunda Meltem internet üzerinden bir uygulamadan taksi çağırarak evine gitmek ister. Ezgi’nin gözü taksiciyi tutmasa da Meltem ısrar edince gitmesine izin verir. Ertesi gün gelen haber herkesin kanını dondurur. Meltem taksici tarafından tacize uğramış, canını zor kurtarmıştır. Başka kadınların peşine düşeceğinden emin olduğu taksiciyi bulmaya çalışan ekibimizin zamanı kısıtlıdır!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir