1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 24. Bölüm

Mahkum 24. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Perşembe akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum 24. Bölüm ile 2 Haziran Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 26 Mayıs Perşeembe akşamı ekranlara gelen Mahkum son bölümü reyting sıralamasında Total de 5,40 izlenme oranı ile 1. oldu. Mahkum dizisinin 23. bölümünde; Büge’nin Savcı’yla anlaşmasıyla yıkılan Barış, içine düştüğü durumdan sonra gözünü karartır. Her şeyin aleyhine döndüğü bu anda, tüm ülkeyi ayağa kaldıracak çok büyük bir eyleme girişir.

Mahkum 24. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Mahkum 23. Bölüm Özeti

Yaptığı Büge hamlesiyle Barış’ın damarına basan Fırat, ona karşı başlattığı yıpratma sürecine devam eder. Canı yanan Barış’ın hataya sürükleneceğini iyi bildiğinden, tüm stratejisini bunun üzerine kurar. Barış’ın yaptığı büyük eylemle birlikte, üstlerine ve etrafına da ne kadar tehlikeli bir adamla karşı karşıya olduğunu kanıtlamıştır. Fırat, daha fazla insanın canı yanmadan bu savaşı bitirebilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir