1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Kırmızı Oda 33. Bölüm

Kırmızı Oda 33. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 33. Bölüm ile 16 Nisan Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her cuma ekranlara gelen Kırmızı Oda’nın 9 Nisan tarihli son bölümünde Zafer’in babası rolü ile Uğur Yücel’in yer aldığı sahneler ekranlara damga vurdu. Vahit karakterinin Doktor Hanım’ın karşısında anlattıkları dikkat çekerken, usta oyuncu Uğur Yücel ekran başındakileri heyecanlandırdı. Sadi’nin arkadaşlarıyla birlikte planladıkları kaça girişimlerini anlatması ise yürekleri sızlattı. Kırmızı Oda’nın bu haftaki son bölümünde Zafer ve Nihal’in hikayesi ekranlara geldi. Terapilerine devam eden Nihal’in güzellik yarışmasına katılma kararıyla ailenin kurtarıcı rolünü üstlendiği ve aile üyelerinin kendisine nasıl umut bağladığını anlatması Doktor Hanım’ın ipuçları yakalamasını sağladı. Sert mizaçlı, otoriter baba Vahit rolünü canlandıran usta oyuncu Uğur Yücel’in Doktor Hanım’ın odasında hastalığı ile ilgili anlattıkları ekranlara damga vurdu. Peki, Kırmızı Oda 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Kırmızı Oda son bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler.

Kırmızı Oda 32. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=N8OOQwUdW0s”]

Kırmızı Oda 33. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=V7jGNBikqD4″]

Kırmızı Oda 32. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 32. Bölümünde; Nihal (Esra Ronabar), güzellik yarışmasına katılma kararıyla ailenin kurtarıcı rolünü üstlendiği ve aile üyelerinin kendisine nasıl umut bağladığını Doktor Hanım’la paylaşır. Zafer’in (Yiğit Özşener), babası Vahit (Uğur Yücel) hakkında anlattıkları Doktor Hanım’ı meraklandırır. Zafer, babasının kaldığı otelde yemeden içmeden kesildiğini öğrenince Doktor Hanım ile görüşmesini sağlar. Doktor Hanım, Vahit ile tanışır tanışmaz hastalığının ne olduğunu anlar ve tedavi olması için ikna etmeye çalışır. Sadi (Erkan Petekkaya) ise arkadaşlarıyla birlikte planladıkları kaça girişimleri başarısız olunca Abdullah ve adamlarının onlara yaptıklarını anlatır.

İlginizi Çekebilir
lethal-weapon

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir