1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Maria ile Mustafa 13. Bölüm

Maria ile Mustafa 13. Bölüm
0

Pazar akşamları ekrana gelen Maria ile Mustafa dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 13. Bölüm ile 29 Kasım Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan yeni dizisi Maria ile Mustafa 12. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde Nisan ve Rüzgar’ın kaçışı oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Maria ile Mustafa 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Maria ile Mustafa 13. Bölüm Fragmanı

Maria ile Mustafa 13. Bölüm 2. Fragmanı

Maria ile Mustafa 12. Bölüm Özeti

Galip, Mustafa’ya bir bedel ödetmek istemiş Maria’yı kaçırmıştır. Mustafa Maria’yı kurtarır. Daha sonra gelişen olaylar ise Maria’yı büyük bir karar almaya iter. Mustafa bu kararı öğrendiğinde ne yapacaktır?

Maria, Galip tarafından neden kaçırıldığını bilmiyordur. Eda gerçeğini öğrendiğinde ne yapacaktır?

Nadire, Nihat’ı öptükten sonra istediği tepkiyi alamadığı için Nihat’a kırgınken, Nihat aslında bambaşka bir sorunla mücadele etmektedir. Aralarına giren yeni engel ikiliyi nasıl etkileyecektir?

Çiçek’in kucağında bebeğiyle konağa gelmesi, konakta deprem etkisi yaratır. Başta İclal ve Zeyno deliye dönmüştür. Üstüne üstlük Rüzgar ve Nisan’ın evlendiğini öğrenen Zeyno’nun büyük hamlesi konakta şok etkisi yaratır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap