Yasak Elma 82. Bölüm
0

Yasak Elma dizisi 81. son bölümüyle ekrana geldi. Yasak Elma’nın 82. yeni bölüm fragmanı da Fox TV tarafından yayınlandı. Yasak Elma 82. Bölüm ile 26 Ekim Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Yasak Elma dizisinin 81. son bölümünde; Ender ve Yıldız’ın arasındaki gerginlik herkese sıçramaya başlamışken, Şahika, Yıldız’la yakınlık kurma çabasına girer. Asuman, Halit ve Yıldız’ın bir aksilik olmadan evlenmeleri için elinden geleni yapıyordur. Ancak kimsenin bilmediği, Halit’in bambaşka bir planının olduğudur. Yasak Elma’nın yeni bölümünde Yıldız ve Halit evlilik hazırlığı yapıyor. Ender ise yeni planı için Yıldız’la yeniden barışıyor. Şahika ise Halit’e verdiği bir zarfla yeni bir hamle yapıyor. Ender’in “Halit oğlunun velayetini almak için susuyor. Yıldız’la evlenmeyecek” sözleri dikkat çekiyor. İşte Yasak Elma 82. yeni bölüm fragmanı.

Yasak Elma 82. Bölüm İzle

Yasak Elma 82. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 82. Bölümde Neler Oldu?

Ender ve Kaya’nın boşanmasının ardından, Şahika onların bir daha bir araya gelme ihtimallerini tamamen ortadan kaldırmak için Yıldız’ı kullanmaya karar verir. Ender ve Yıldız’ın arası giderek açılırken, kurdukları ittifak sarsılmak üzeredir. Ender’in sinirle Yıldız’a söyledikleri Yıldız’ın hayatını alt üst edecektir.

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir