1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Misafir 1. Bölüm

Misafir 1. Bölüm
0

Fox ekranlarında Perşembe akşamları kuşağında yeni dizi Misafir ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un yeni dizisi Misafir 1. Bölüm ile 11 Kasım Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Japonya’da oldukça ses getiren Oasis dizisinden uyarlaması olan Misafir dizisinde başrolleri Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay paylaşıyor. Daha önce ‘İmkansız’ olarak ifade edilen yeni dizinin isminin ‘ Misafir’ olacak şekilde değiştirildiği öğrenildi. Misafir dizisinde travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadınla, eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir adamın umut dolu karşılaşma hikayesi anlatılacak.

Misafir dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Emir Kaan Özkan gibi isimler de yer alıyor. Dizide; Hazal Kaya “Gece”, Buğra Gülsoy “Erdem” ve Ozan Dolunay “Giray” karakterine hayat verecek. Yapımını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturduğu, senaryosunu Özge Aras’ın uyarladığı, travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir kadınla, eşini yeni kaybetmiş üç çocuklu bir adamın umut dolu karşılaşma hikayesi olan Misafir dizisi 4 Kasım Perşembe akşamı 1. bölümüyle ekrana gelecek.

Misafir 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Misafir 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir