Arka Sokaklar 623. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 623. Bölüm ile 15 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yılları eskitemediği dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 622. bölümde; Mazlum hakkında tutuklanma kararı istenirken, Cemal’e kurulan kumpas çözülmeye başlıyor. Mazlum, vurulduktan sonra hastanede tedavi altına alınır. Onu sırasıyla önce Selin, sonrasında da Mesut ziyaret eder. Duygusal anların yaşandığı bu ziyaretler cezaevinde de devam eder.

Arka Sokaklar 623. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 622. Bölüm Özeti

Poyraz’ın hayatını kaybettiği Gazi’nin yeri polisler ve basın mensupları ile dolar. Mazlum, olay anında yaralanmıştır ve hastaneye kaldırılır. Ancak Savcı Yavuz, Mazlum hakkında tutuklanma kararı ister bu da ekibin elini kolunu bağlar. Başta Ezgi olmak üzere, bütün ekip Cemal’in suçsuz olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. Bu sırada ekibin ele geçirdiği bir kamera görüntüsü, Cemal’in başına gelen kumpas ile Seyit Usmanoğlu’nu arasında bir ilişki olduğunu gösterir. Nazike’nin mahalleden arkadaşı Meral, internet üzerinden İrfan isimli, kendisinden oldukça genç bir adamla tanışır. Her şey yolunda giderken Asya isimli bir kadın elinde silahıyla kapıya dayanır. Asya’nın derdini öğrenen Meral’in dünyası ise başına yıkılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir