1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 46. Bölüm

Mucize Doktor 46. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile Perşembe akşamları evlerinize konuk oluyor. Mucize Doktor 46. Bölüm ile 21 Ocak Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 45. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Hazal Türesan’ın yer aldığı dizi her Perşembe akşamı FOX TV ekranlarında yer alıyor. Mucize Doktor dizisinin son bölümünde; Ferman hoca kararını çoktan vermiştir. Ancak Nazlı kendi yollarını aramaktan vazgeçmez. Diziseverler merak ediyor: Mucize Doktor 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 45. son bölüm özeti.

Mucize Doktor 46. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2r0SQiyY3vk”]

Mucize Doktor 46. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CdCgDstWMNI”]

Mucize Doktor 45. Bölüm Özeti

Berhayat Hastanesi tarihindeki ilk yüz nakli ameliyatına hazırlanmaktadır ve vakanın sonunda hastanede tek bir asistan kalacaktır. Ama bu sefer asistanlar hocalarından gizli başka bir yöntem denemeye karar verirler.

Diğer taraftan Ferman vaka nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın seçimini çoktan yapmıştır. Ama bütün dengeleri değiştiren hiç beklenmedik biri Ezo olur. Hastaneye gelen ve durumun vahametini gören Ezo, son çare gizemli birini arar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir