1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Dünya Hali 6. Bölüm

Dünya Hali 6. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Dünya Hali yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dünya Hali 6. Bölüm ile 25 Ağustos Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranalrının absürd komedi dizisi Dünya Hali 5. bölümü ile ekranlara geldi. Dünya Hali 5. bölümde Sinan, dedesinin vasiyetini ancak Kıvılcım’la evlenerek gerçekleştirebileceğinin farkındadır. Kıvılcım’ın kendisi için bulduğu adayları sürekli uydurduğu bahanelerle savuşturmaktadır. Sinan, Kıvılcım’ın bulduğu kızlardan kurtulabilecek mi? Dünya Hali 6. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Dünya Hali 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Dünya Hali 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5hyUodE5cSM”]

Dünya Hali 6. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=XLRYjA4zBZw”]

Dünya Hali 5. Bölüm Özeti

Dünya Hali 5. bölümde Kıvılcım, dedesinin vasiyetini yerine getirmek için uğraşan Sinan’a yardım sözü vermiştir fakat bu söz Sinan’ı zor durumda bırakmaktadır.

Sinan, dedesinin vasiyetini ancak Kıvılcım’la evlenerek gerçekleştirebileceğinin farkındadır. Kıvılcım’ın kendisi için bulduğu adayları sürekli uydurduğu bahanelerle savuşturmaktadır. Sinan, Kıvılcım’ın bulduğu kızlardan kurtulabilecek mi?

Bu durumdan sıkılan Kıvılcım, Sinan’a ideal eşini tarif etmesi için bir ültimatom verir. Sinan’ın bu işten kurtulması için yapabileceği tek bir şey vardır. Bulunması imkânsız bir kadın tarif etmelidir. Kıvılcım’ın işini iyice zorlaştıran Sinan bu zorlu serüveni sorunsuz atlatabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir