1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm

Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının beğeni ile takip edilen Selçuklu Devleti dönemini aktaran dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm ile 12 Nisan Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, bu akşam 27. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Sevilen dizide bu akşamki bölüme Sultan Melikşah tarafından Şelemzar Emiri tayin edilen Tapar’ı bekleyen sürpriz damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Uyanış Büyük Selçuklu 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lcWhkCGj3KY”]

Uyanış: Büyük Selçuklu 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WO4mo29ZnOY”]

Uyanış: Büyük Selçuklu 27. Bölüm Özeti

Tekiş ile girdiği taht mücadelesini kazanan Melikşah, Tekiş’e diz çöktürmüş, boynuna yay kirişini geçirmişti. Tekiş’in acıklı akıbeti ölüm mü olacaktır, yoksa Melikşah’ın merhameti Tekiş’in sağ kalmasına yetecek midir?

Kınık Obası’nda Efruz’u fark eden Livya, onu Kınık Alplarına teslim etmek için harekete geçmiş fakat Hasan Sabbah tarafından ağır yaralanmıştı. Livya daldığı ölüm uykusundan uyanıp Efruz’un ve Faysal’ın bir Batıni olduğunu söyleyecek midir? Bu vesileyle Turna, babası İlteber’in Batınilerce öldürüldüğünü öğrenecek midir?

Sırrı öğrenen Hasan Sabbah, Başulu’yu kaçırmayı başarmıştı. Sabbah, Başulu’yu neden kaçırmıştır? Onu tutsak ederek hangi emeline varmayı planlamaktadır? Geri vermek için Başulu’ya karşılık Sencer’den hangi mühim şeyi isteyecektir?

Tapar en sonunda emeline ulaşmış ve emir olacağını öğrenmişti. Sultan Melikşah tarafından Şelemzar Emiri tayin edilen Tapar’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir