1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 10. Bölüm

Yalancı 10. Bölüm
0

Salı akşamları ekranlara gelen Show TV dizisi final bölümü ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Yalancı 10. Bölüm final bölümü ile 23 Kasım Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni sezon dizilerinden Yalancı dizisi final bölümü ile son kez Show TV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Yalancı 9. Bölümde Mehmet Emir, Yasemin’i kaçırıyor. Deniz’in hesap sorması üzerine; Yasemin’in yerini ondan bir akşam geçirmesi şartıyla söyleyeceğini ifade ediyor. Deniz, Mehmet ile geçireceği akşam yemeğinin sonunda ne yaşayacak?

Yalancı 10. Bölüm Final Fragmanı

Yalancı 9. Bölüm Özeti

Canan Mehmet Emir’in baskısı ve manipülasyonu sonucu canına kıymıştır. Bulunan intihar mektubu tam okunmasa da Canan’ın; saldırıya uğradığı günden ve Deniz’den bahsetmiş olması hem Deniz’i hem de Mehmet Emir’i harekete geçirir.

Canan Mehmet Emir’in baskısı ve manipülasyonu sonucu canına kıymıştır. Bulunan intihar mektubu tam okunmasa da Canan’ın; saldırıya uğradığı günden ve Deniz’den bahsetmiş olması hem Deniz’i hem de Mehmet Emir’i harekete geçirir. Deniz Canan’ın kendisine gelir gelmez konuşacağını ve Mehmet Emir’in nihayet yakalanacağını düşünmekte, aynı durumdan korkan Mehmet Emir ise Canan’ı susturmak için bir yol aramaktadır.

Bu durum Mehmet Emir ve Deniz’i bir kez daha karşı karşıya getirir. Yaşadıklarından ve çevresindekilerin zarar görmesine engel olamamaktan yorgun düşen Deniz, her şeyden uzaklaşmaya karar verir ancak ona takıntılı bir bağlılık geliştirmiş olan Mehmet Emir, Deniz’in yakınında kalması için her şeyi yapmaya hazırdır. Bu kez hedefinde sadece Deniz değil, Deniz’in sevdikleri ve yakınları da vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir