Çukur 4. Sezon 39. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen Show TV dizilerin Çukur 131. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 39. Bölüm ile 7 Haziran Pazartesi Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Çukur final bölümü ile ekranlara geliyor.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Çukur, 130. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümünde Koçovalılar’ın, Çukur’u ele geçiren Şahram’la karşılaşması olay yarattı ve adeta nefesler kesildi. Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’da büyük finale doğru şoke edici gelişmeler ardı ardına yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde Yamaç, ailenin kadınlarının rehin alındığını düşünerek kendini feda etti ve Amca’ya teslim oldu. Amca’nın ortağı Şahram ise Yamaç’ı öldürmek için elleri bağlı bir şekilde havuza attı. Yamaç Koçovalı’nın ölüp ölmeyeceği heyecanla beklenen final bölümünde ortaya çıkacak!

Çukur 4. Sezon 39. Bölüm Final Genel Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OV1XsAVoO6s”]

Çukur 4. Sezon 39. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3mfrmD6pNjw”]

Çukur 4. Sezon 39. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3hzfPg5pRAE”]

Çukur 4. Sezon 39. Bölüm Final Son Fragmanı #sondans

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3kwJNlvMiUo”]

Çukur 4. Sezon 38. Bölüm Özeti

Yamaç ve Efsun’un düğünü sonrası mahalleye dönen Koçovalılar’ın, Çukur’u ele geçiren Şahram’la karşılaşması tansiyonu yükseltecek.

Hazırlıksız yakalanan Koçovalılar yaralarını sararken Amca mahalleliye diz çöktürüp, Çukur’un kutsal değerlerine savaş açacak. Amca’nın Çukur’u yok etmeye karar verdiğini öğrenen Yamaç, mahallede kalanların zarar görmemesi için yeni bir plan yapacak.

Şahram’ın zulmü altında ezilen mahalleliler Yamaç’ın herkesi şaşırtan mesajıyla mücadelenin devam ettiğini öğrenecek. Ancak Yamaç’ın oyununu çözen Şahram karşı saldırıya geçince Koçovalılar yine zor duruma düşecek. Çukur’da kalanların Amca’ya sürpriz saldırısı nefesleri keserken, aileyi ve Çukur’u korumak için başka şansı kalmadığını düşünen Yamaç’ın son hamlesi herkesi derinden etkileyecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir