1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sana Söz 6. Bölüm

Sana Söz 6. Bölüm
0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Sana Söz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sana Söz 6. Bölüm ile 7 Aralık salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Sana Söz dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Sana Söz dizisinde inandıkları uğruna mücadele eden Elif ve Ömer’in hikayesi anlatılıyor. Sana Söz 5. Bölümde Duru ve Umut’un doğum günü Karaca Ailesi’ni yeniden bir araya getirir ancak beklenmeyen bir misafir ile Elif ve Erdem arasında tekrar ipler kopma noktasına gelir.

Sana Söz 6. Bölüm Fragmanı

Sana Söz 5. Bölüm Özeti

Ayşe’ye yönelik saldırı ile birlikte kartlar yeniden dağıtılır. Rıza ve Bora arasında adı konulmamış bir savaş başlar. Erdem bu savaşın dışında kalmak istese de Ayşe’yi kurtarması ile birlikte gelişen olaylar onu bir taraf seçmeye zorlar. Erdem-Elif arasındaki gerilim varlığını korurken, Erdem en büyük desteği Aslı’dan görecektir.

Saniye Azmi babanın uğradığı fiziksel şiddete dair izleri fark eder. Artık tehlike çanları Aysel için çalmaktadır. Elif ve Ömer Levent Gürsoy cinayeti nedeniyle yeniden işbirliği yapar. Elif Azmi babayla ilgili bildiklerini, Ömer ise Bora ve Duru arasındaki tanışıklığı birbirlerine söylemenin yollarını arar.

Duru ve Umut’un doğum günü Karaca Ailesi’ni yeniden bir araya getirir ancak beklenmeyen bir misafir ile Elif ve Erdem arasında tekrar ipler kopma noktasına gelir. Duru’ya gelen sürpriz hediye onu geri dönülmez bir yola sürükleyecektir. Bora ve Rıza arasında beklenen hesaplaşma yaşanır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir