1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 27. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 27. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 27. Bölüm ile 24 Aralık Cuma akşamı Fox ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı yapımda bu hafta, Ozan’ın boşanma kararını hazmedemeyen Çağla, türlü manevralarla Ozan’ı vazgeçirmeye çalışırken Ayaz da Ozan’ı her alanda köşeye sıkıştırmaya devam eder.

Aşk Mantık İntikam 27. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 26. Bölüm Özeti

Ayaz’ın düğünde kardeş olduklarını söylemesiyle sarsılan Ozan, bu bilginin doğruluğundan hala şüphelidir. Esra bu yüzleşmeden daha fazla kaçamayacağını söyleyerek babasıyla görüşmesi konusunda Ozan’ı destekler. Sonunda babasının karşısına çıkan Ozan, yıllardır içini kemiren soruların cevaplarını alabilecek midir?

Diğer yandan Ozan’ın boşanma kararını hazmedemeyen Çağla, türlü manevralarla Ozan’ı vazgeçirmeye çalışırken Ayaz da Ozan’ı her alanda köşeye sıkıştırmaya devam eder. Ozan ve Esra birbirlerinden uzak durmaya çalışsalar da içine düştükleri durumlar onları yan yana getirmektedir. Hiç beklemediği bir anda Ayaz’la karşı karşıya gelen Esra, Ayaz’ın kendisine yaptığı teklifle şok olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir