1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 45. Bölüm

Mucize Doktor 45. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile devam ediyor. Mucize Doktor 45. Bölüm ile 14 Ocak Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Mucize Doktor son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Mucize Doktor son bölüme; Ferman, asistanlarından üçünü işten çıkarmak zorunda kalması damga vurdu. Mucize Doktor bu akşam ekranlara gelen 44. bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme daha sahne oldu. Mucize Doktor 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki son bölümde neler oldu ve yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 45. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=746xwV4AcEU”]

Mucize Doktor 45. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8NpLoylvi3w”]

Mucize Doktor 44. Bölüm Özeti

Berhayat Hastanesi ekonomik bir darboğazdadır ve yeni cerrahi şefi olan Ferman, asistanlarından üçünü işten çıkarmak zorundadır. Tanju, en güçlü adayın Ali olduğuna inanır ve onun baskısıyla Ferman, Ali’ye kendi vakasını verir.

İlk kez bir vakanın bütün sorumluluğunu üstlenen Ali çok mutludur, hatta Ezo’nun başına bir sürü iş açması bile keyfini kaçıramaz. Başta üst kademenin gizli tuttuğu bu işten çıkarma meselesi daha sonra herkesçe öğrenilir ve bütün hastanede kıyasıya bir rekabet başlar. Sonunda kazanan kim olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir