1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 61. Bölüm

Gönül Dağı 61. Bölüm
1

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı 61. Bölüm ile 23 Nisan Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 16 Nisan akşamı ekranlara gelen Gönül Dağı son bölümü yine reyting sıralmasında birinciliği kimseye kaptırmadı. Gönül Dağı 60. Bölüm reyting sıralamasında Total de 9,08 puan alarak 1. sırada kendine yer buldu. Dizinin son bölümünde; Amcaoğulları Şili’den aldıkları siparişleri yetiştirmeye çalışırken bir yandan da ekibi büyütme kararı alırlar.

Gönül Dağı 61. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 61. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 60. Bölüm Özeti

Şili’den alınan siparişleri yetiştirme telaşında olan amca oğlulları, kasabalıların başvuruları arasından ekiplerine dahil edebilecekleri yeni insanlar ararlarken eski bir dosyanın karşılarına çıkmasıyla şoka uğrarlar. İşleri büyütme yolunda önlerine büyük bir taş koyan bu durumu çözmeye çalışan amcaoğulları nasıl bir maceraya sürükleneceklerdir?

Ramazan ve Asuman’ın sözlenmesi herkesi mutlu ederken, Hüseyin de Münir’le dünür olmanın coşkusu içindedir. Hüseyin’in nispeti karşısında iyice sinir olan Muammer de kendine makam sahibi bir dünür arayışına girer. Muammer’in bu telaşı, Kenan ve Elif ilişkisini nasıl etkileyecektir? Bunun yanında Zahide ve Sefer de Emre’yi almaya giderler. Zahide için de kolay olmayan bu gelişmeye çocukların tepkisi ne olacaktır? Öte yandan Rıfat’ın durumu her geçen gün güçleşirken Hacer bu durumla ilgili nasıl bir yol izleyecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bu ağaoğulları beni benden alıyor, çok güzel dizi Gönül dağı:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir