1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen TV8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm ile 17 Mart Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, bu akşam 35. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Benal’ın yaşadıklarına katlanamayıp herkesi etkileyecek bir hamle yapması oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Peki Doğduğun Ev Kaderindir 36. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=APCyjUM15aE”]

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wVN8kSz8Mjw”]

Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm Özeti

Barış’ın evlenme teklifini kabul eden Zeynep için artık yepyeni bir hayat sayfası açılmıştır. Tam bu esnada gelen telefonla geçmiş yaşamı ve travmaları tetiklenir. Önünde iki yol vardır. Ya her şeyi görmezden gelip Barış’la mutlu bir hayata yelken açacak ya da kendisi ile aynı kaderi yaşayanlara yardım edecektir. Zeynep’in geçmişe mücadelesi bitmemiştir ve atacağı her adım onu daha da eskilere gönderir.

Barış ve Zeynep’in evleneceği haberi Sakine’nin itirazlarına rağmen Nermin’in evinde sevinçle karşılanır. Ama bu sırada Benal yaşadıklarına katlanamayıp herkesi etkileyecek bir hamle yapar.

Barış’ın evinde ise Özlem bu evliliğe engel olmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Asıl kıyamet ise Mehdi bu haberi öğrendiğinde kopacaktır. Zeynep’in çocukluk yaralarını sarabilmesi için önemli bir karar vermesi gerekir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir