1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 21. Bölüm

Teşkilat 21. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Teşkilat 21. Bölüm ile 7 Kasım Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in severek takip edilen dizisi Teşkilat dün akşam 20. bölümü ile ekrana geldi. Teşkilat 20. bölümde bu akşam, Ekip İsrail’deyken, Pınar, Halit Başkan’ın talimatıyla Yıldırım’a ulaşmak için yeni bir oyun kurar. Bu oyun Pınar’ın geçmişine açılan kapının anahtarı olacaktır. Teşkilat 20. Bölümde Serdar, ekip arkadaşı Zehra’ya ‘Bu meslek sana çok yakışıyor’ sözleriyle de iltifat ediyor.

Teşkilat 21. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 20. Bölüm Özeti

Teşkilat 20. bölümde Ekip Suriye’deki başarılı operasyonun ardından gemi saldırısının arkasındaki tüm işbirlikçileri etkisiz hale getirmek için harekete geçer. Saldırının asıl planlayıcısı Ariel’e ulaşmak diğerlerine göre çok daha zordur çünkü Ariel İsrail’e kaçıp ortadan kaybolmuştur. Ariel’in peşini bırakmayan ekip, hedefe ulaşmanın tek yolunun İsrail’de hapishanede bulunan Ariel’in eski şoförünü ele geçirmek olduğunu öğrenir.

Hapishaneye sızan Hakkı ve Hulki’yi zorlu bir mücadele beklemektedir. Serdar ve Zehra ise İsrail’de peşlerine takılan yerel istihbaratı atlatmak için yaratıcılıklarını kullanmak zorundadır. Ekip İsrail’deyken, Pınar, Halit Başkan’ın talimatıyla Yıldırım’a ulaşmak için yeni bir oyun kurar. Bu oyun Pınar’ın geçmişine açılan kapının anahtarı olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir