1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Legacies

Legacies
0

The Vampire Diaries ve The Orijinals dizilerinin uzantısı olarak karşımıza çıkacak olan Legacies dizisi The CW ekranlarında yayınlanacak. The Vampire Diaries ve The Originals dizilerinden tanıdık oyuncuları göreceğimiz yeni dizi Legacies, The CW‘dan resmi dizi onayını aldı. Legacies dizinin konusu ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

The Vampire Diaries ve The Originals’tan tanıdık karakterlerin geçiş yapacağı Legacies’te hikaye farklı doğaüstü yetenek ve özelliklere sahip genç ve yetenekli kahramanlarımızın okuduğu Salvatore Yatılı Okulu çevresinde ve The Originals’tan tanıdığımız Hope karakterinin merkezinde geçiyor.

Klaus Mikaelson’ın 17 yaşındaki kızı Hope Mikaelson, Alaric Saltzman’ın ikiz çocukları Lizzie ve Josie Saltzman ile diğer genç yetişkinler en kötü dürtülerine rağmen pek geleneklerine uymayacak şekilde yetiştirilmişlerdir.

Cevap bekleyen soru ise şu: Bu genç cadılar, vampirler ve kurtadamlar olmak istedikleri kahramanlar mı, yoksa doğdukları kötüler mi olacak?

LEGACIES OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Warner Bros. Television, CBS Television Studios, My So-Called Television ve Alloy Entertainment ortak yapımcılığındaki Legacies’in oyuncu kadrosunda Matthew Davis (Alaric Saltzman), Danielle Rose Russell (Hope) dışında Aria Shahghasemi, Quincy Fouse, Kaylee Bryant ve Jenny Boyd gibi isimler rol alıyor.

Julie Plec ve Brett Matthews ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda bu iki isim ile birlikte Leslie Morgenstein ve Gina Girolamo yer alıyorlar.

İlginizi Çekebilir
billions

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir