The Flash 1. Sezon 19. Bölüm İncelemesi
0

The Flash 1. Sezon 18. Bölüm incelemesi için tıklayınız.

Kısaca The Flash 1. Sezon 19. Bölümü özetleyecek olursak;

[wpspoiler name=”Spoiler İçerebilir!” ]

Cisco ve Dedektif West Starling City’ye Gidiyor.

Cisco ve Dedektif West, Harrison Wells‘in 15 yıl önce geçirdiği kazayla ilgili detaylı bilgi toplamak için Starling City‘ye gitmeye karar verirler.

Eddie ve İris’in Araları Bozuk!

Eddie ve İris‘in araları hala bozuktur. İris, Eddie’nin birşey sakladığını düşünerek ona kızmıştır.

Central City’de Yeni Bir Meta-İnsan!

Yeni bir meta-insan Central City‘de ortaya çıkmıştır. Bu kişinin gücü ise, istediği insanın şeklini alabilmesidir. Bu sayede mücevher hırsızlığı da yapmayı başarmıştır.

Cisco ve West Starling’de!

Cisco ve West, kaza konusunda Komiser Lance‘den yardım isterler. Bu sırada ise Laurel gelir. Ve Cisco ile Laurel çok iyi ikili olurlar. Laurel, Black Canary olduğunu söyler ve ondan sonik ses cihazı konusunda yardım ister.

Caitlin Huzursuz!

Dr. Wells konusunda diğerlerinin tutumu Caitlin’i sinirlendirmişe benziyor. Ve bunun sonucunda Dr. Wells ile konuşmak üzere onun evine gitmişken, son anda Barry onu oradan alır.

Barry, Meta-İnsanın Peşinde!

Barry, şekil değiştiren meta-insanın peşindedir. Yanında Eddie ile birlikte onu araştırmaktadır. Fakat bir sorun vardır. Barry, Flash olarak onu kovalayamaz. Çünkü eğer Flash’a dokunursa onun kim olduğunu ifşa etmenin yanı sıra, o da hızlı olacaktır. Fakat Eddie’nin yerine geçip, iki polisi vurur ve onun tutuklanmasına yol açar.

Meta-İnsan Barry’nin Yerine Geçer!

Meta-insan Barry’nin yerine geçmiştir ve Star Labs.‘a gitmiştir. Ve orada Caitlin’i öpmüştür. Bu arada Dr. Wells durumu farketmiştir ve meta-insanı etkisiz hale getirmiştir.

Starling’te Kanıt Bulurlar!

Starling’e giden Cisco ve Ded. West kaza yerinde bir ceset bulurlar. Lance ekip çağırmak ister ama West, buna izin vermez. Aralarında kalmasını gerektiğini durumun tehlikeli olduğunu söyler. Ayrıca West, Lance’in Laurel ile arasını düzeltmesi için yardımda bulunur. Bu arada Cisco, sonik cihaz konusunda Laurel’a yardımcı olur ve karşılığında onunl çekilmiş bir fotoğraf alır.

Meta-İnsan Yakalanır!

Meta-İnsanın adı Hannibal Bates‘dir. Ve sorun şu ki gerçekte kim olduğunu hatırlamamaktadır.

Ekip, Gerçek Wells’i Bulur!

Cisco ve West, kaza yerinde gerçek , Dr. Wells’i bulmuştur. Bunun üzerine Cisco, Star Labs.’ın krokisinden gizli bir oda bulur. Wells’in odasını bulmuşlardır. İçeri girdiklerini herşeyi görürler. Reverse Flash‘ı ve gelecekten Barry’nin görüntülerini.!

[/wpspoiler]

The Flash 1. Sezon 19. Bölüm İnceleme: Flash, sezon finaline yaklaştıkça gerçekten de ilgi çekici bir hal almaya başladı. Cisco ve West, Starling’ten elleri sağlam döndüler. Ayrıca Cisco ve Laurel sahneleri kısa da olsa güzeldi. Yeni meta-insan gizemli biri çıktı. Bence ilerleyen dönemlerde onu tekrar görebiliriz. Barry ve ekip Wells’in açığını yakaladılar ve sanırım bir sonraki bölümde durum iyice ilgi çekici olacak.

Son sahneye gelecek olursak, bence daha önce bulunması gerekiyordu ama tam zamanında geldi. Bundan sonra sezon finaline kadar soluksuz izleyeceğiz gibime geliyor.

The Flash Kötü Karakterler

The Flash 1. Sezon 18. Bölüm İncelemesi

The Flash 1. Sezon 20. Bölüm Fragmanı:

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir