1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 15. Bölüm

Yalnız Kurt 15. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 15. Bölüm ile 6 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yine heyecan ve aksiyon dolu bir bölümü geride bıraktı. 29 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Yalnız Kurt son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,27 puan alarak 4. oldu. Yalnız Kurt 14. bölümde Mira ise bir süredir ulaşamadığı Altay’ı merak ederken, Doğan’ın kendisine ve Nizam’a özel hazırladığı sürpriz bir gösteri vardır.

Yalnız Kurt 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 15. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 14. Bölüm Özeti

Nizam, Şanver’in oğlunu kurtarıp planlarını altüst eden Viking’i ele geçirerek Işid’e teslim eder. Işid önemli bir Türk istihbaratçısını kameralar önünde infaz edip Fırat Kalkanı operasyonunun intikamını almayı ve propaganda yapmayı hedefler. Henüz yurda dönmemiş olan Sare’yi ise bölgeden kurtarabilecek tek bir kişi vardır.

Operasyon sırasında yaralanan Sare, Viking olmadan yurda dönmeyi kabul etmez. İç karışıklıkları alevlendirmek için provokasyonlarına devam eden Bevar çocuklar üzerinden ortalığı karıştırmak ister.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir