Tövbeler Olsun Dizisi
0

TRT yeni sezona iddalı girmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın yer aldığı Tövbeler Olsun dizisi TRT kanalında ekranlara geliyor.

Daha önce duyurusunu yaptığımız Nizamı Alem dizisi ile iddalı bir sezon girişine hazırlanan TRT, Tövbeler Olsun dizisi ile bu iddasını sağlamlaştırdı. çekimleri kısa bir süre önce başlayan yeni aile komedisi Tövbeler Olsun dizisinin başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın yer alırken, proje tasarımı Hasan Kaçan, yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu dizinin yapımcılığını ise Mustafa Fener üstleniyor.

Tövbeler Olsun Dizisinin Konusu

Tövbeler Olsun dizisinde, başarılı ama “pinti” bir mücevher imalatçısı olan Horanta Holding’in patronu Namzet Horanta’nın, pintilikten cömertliğe giden büyük değişimini konu ediniyor.

Dizide, Namzet’in “hatme çiçeğim” diye sevdiği karısı Latife, kızı Nazmiye, oğulları Sinan ve Buğra’nın bu değişimden nasıl etkilendiği, değişim sayesinde eski ortağı ve en büyük düşmanı olan Osman ile hayat çizgilerinin kesişmesi gibi kimi düşündüren, daha çok da güldüren olaylar zinciri yaşanıyor.

Tövbeler Olsun Dizi Oyuncuları

Senaryosunu Haluk Özenç, Oktay Berber, Cankut Okutur ve Hüseyin Kaçan’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal yer alıyor.

Tövbeler Olsun Dizi Fragmanı

İlginizi Çekebilir
Misafir-Bolum-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir