1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 21. Bölüm

Yargı 21. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yargı 21. Bölüm ile 20 Şubat Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yeni sezon dizisi Yargı bölümleri her hafta heyecan fırtınasına sebep oluyor. Yargı 20. bölümde Niyazi’nin foyası ortaya çıkar. Yaptığı oyunlarla şüpheleri Göksu üzerine çeviren Niyazi, Ceylin’in dikkati sayesinde şüphe uyandırır ve güvenlik kameraları ile suçunu işlerken yakalanır. Pars, Ceylin’i yeniden demir parmaklıklar ardına gönderebilecek bir iddianame hazırlarken, Ilgaz ise Ceylin’in yanında olarak ona yardım elini uzatmaya çalışır.

Yargı 21. Bölüm Fragmanı

Yargı 20. Bölüm Özeti

Pars adaletin bir an önce yerini bulma savaşında zaten her yerden iyice sıkıştırılmış durumdayken bir yandan da beklemediği darbeler yemek üzeredir. Üstelik kendi adaletini sağlamak için her yola sapabilen Yekta Tilmen karşı taraftayken. Kriminal büronun içerisindeki köstebeği bulmak için topyekûn bir mücadeleye girişen Metin Amir ve Eren komiseri ise sürpriz bir gelişme bekliyor.

Ceylin’i aklamak uğruna elinden geleni ardına koymayan Ilgaz’ı hayatında bakacağı en zor dava beklemektedir. Cephelerin iyiden iyiye keskinleştiği bu “adalet savaşı”nda birlikte, yan yana mücadele eden Ilgaz ve Ceylin’i sonunda şok edecek bir yolculuk beklemektedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir