1. Anasayfa
  2. Video Galeri

La Casa de Papel 4. Sezon Yeni Fragmanı Yayılandı

La Casa de Papel 4. Sezon Yeni Fragmanı Yayılandı
0

Herkesin evde kaldığı şu günlerde, tüm dünyada ilgiyle izlenen ve en çok sevildiği ülkelerin başında Türkiye’nin geldiği İspanya yapımı orijinal Netflix dizisi La Casa de Papel‘in dördüncü sezonundan yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Yeni videosu yayınlanan ve geri sayımın devam ettiği 4. sezon, 3 Nisan 2020 tarihinde prömiyerini yapacak. Netflix Türkiye, “Part 4! 3 Nisan’da kaos devam ediyor!” sözleriyle bir paylaşım yapmış ve yeni sezonun da heyecanlı geçeceğinin sinyallerini vermişti. Netflix, bu kez de “son 10 gün” duyurusuyla videoyu yayınladı.

İlk sezondan itibaren heyecanın bir an durmadığı dizide, profesör adlı zeki bir suçlunun yaptığı dahice plan ve bu planı uygulaması için kurduğu ekibin hikayesi anlatılıyor. Bu ekip, ilk olarak İspanya Kraliyet Darphanesi’ne soygun düzenlemiş ve diğer sezonlarda hikaye daha gerilimli bir hal almıştı. Netflix‘in ve Netflix Türkiye’nin son yıllarda en çok izlenen yapımlar sıralamasında üstlerde yer alan La Casa de Papel, her bir karakterin bir şehir adı almasıyla da çok konuşulmuş ve sosyal medyada gündem olmuştu. 3. sezonunda Rio’yu kurtarmak için tekrar bir araya gelen ekip, bir büyük soygun girişiminde daha bulunmuştu. Bakalım yeni sezonda var olacağı söylenen “kaos” karşımıza neleri getirecek.

Yeni sezonda daha çok macera, daha çok şiddet ve daha fazla heyecan izleyicileri bekliyor. Alex Pina’nın yaratıcısı olduğu dizide, Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo ve Darko Peric rol alıyor.Son tanıtım frgmanı yayınlanan La Casa de Papel’in 4. sezonu, 3 Nisan 2020’de tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de de yayınlanacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir