Kahraman Babam 7. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kahraman Babam yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kahraman Babam 7. Bölüm ile 19 Temmuz Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin 10. Ev imzalı duygu yüklü ve aksiyon dolu dizisi ‘Kahraman Babam’ın dün akşam yayınlanan bölümünün final sahnesinde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Karısının katillerine ulaşmak için kundaklama çetesine sızmak isteyen Uğur, Şeref’in verdiği araba yakma işini yaptı. Uğur, kendi planını uygularken Emre’nin kurduğu tuzaktan ise habersizdi. Uğur’un aracı ateşe verdiği anların görüntüsü Emre’nin elindeydi. Tüm bu yaşananlardan sonra Uğur’un kundaklama çetesindeki bir sonraki hamlesi ve Emre’nin çektiği videoyla ne yapacağı merakla bekleniyor.

Kahraman Babam 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=x5W8aej0P40″]

Kahraman Babam 7. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0DCcT6nZKjE”]

Kahraman Babam 6. Bölüm Özeti
Geçtiğimiz bölümde, Yonca’nın Uğur’a destek olduğu sırada ikiliyi gören Emre’nin ne yapacağı merak konusu olmuştu. ‘Kahraman Babam’ın heyecan dolu yeni bölümünde kimselere görünmeden gizlice yanlarından ayrılan Emre, Uğur hakkında bilgiler aldı. Bu olay, küplere binen Emre’nin takındığı maskelerin de düşmesini sağladı. Emre, Uğur Eser’i araştırmasını istediği Şeref’in onu tanıdığını öğrenmesiyle büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ailesiyle birlikte Yavuz’un tanışma yemeğine giden Menekşe, boynundaki kolyenin Gönül’e ait olduğunu öğrendiğinde, büyük bir öfkeyle Furkan’dan hesap sordu. Bu sırada Yavuz, Tolga’ya ikisinin de iyiliğine olduğunu düşündüğü bir iş teklifinde bulundu. Ekspertiz raporlarından kurtulmak için sigorta şirketine Tolga’nın danışmalık yapmasını istedi. Yavuz’un niyetini anlayan Tolga ise bu teklifi geri çevirdi. Aralarındaki sorunları konuşma fırsatı yakalayan Menekşe ve İlker barıştı. Menekşe, ilişkisinin daha fazla zarar görmemesi adına işten ayrılmak istediğini Gönül’e söyledi.

Babası ile görüştüğünü başından beri Zehra’dan saklayan Ömrüm’ün bu hallerinin faturası Yonca’ya çıktı. Zehra, bir daha karşısına çıkmamasını istediği Yonca’yı sert bir dille uyarırken; Cem de Yonca’nın danışmanlığı için itiraz dilekçesi verdi. Herkesi atlatmayı başaran Ömrüm ve Uğur’un birlikte vakit geçirdiği, babasına kavuşan Ömrüm’ün mutluluktan havalara uçtuğu sahneler ise izleyicilerin yüzlerinde tebessüm yarattı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir