1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 4. Bölüm

Yalnız Kurt 4. Bölüm
0

Cuma akşamalarının iddalı dizilerinden Yalnız Kurt yeni bölümleri ile ARV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 4. Bölüm ile 18 Şubat Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirisiniz.

ATV ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalın Kurt 3. bölüme; ltay’ın Davut’un yılladır peşinde koştuğu bilgilere ulaşması için, çok önemli bir operasyonu başarıyla yerine getirmesi damga vurdu. Ulaşmak istediği bilgi için kimseye bir şey hissettirmeden hareket eden Altay, şüpheleri başka yöne çekerek istediğini elde eder.

Yalnız Kurt 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 4. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 3. Bölüm Özeti

Babası Yavuz Yıldırım ve Yıldırım Projesi’ne dair gerçekleri öğrenen Altay için, yeni bir hayat başlamıştır. Bu zamana kadar hiçbir beklentisi olmadan ve geçmişini unutarak yaşayan Altay’ın artık bir amacı, bir hedefi vardır.

Anne babasını öldüren, bu ülkenin de başına belan olan düşmanı tanımak ve yok etmek! En tepedeki kötü adama ulaşacak, Salur Kazan gibi 7 başlı ejderhanın 7 başını birden kesecektir. Çocukluğuna dönen Altay, aradığı gücü kendi geçmişinde bulur. Plan yapmaya başlar. Fettah Dahhak’ın adamı Mürted’i ele geçirmek için Doğan, Nizam ve Altay arasında akıl oyunları yaşanır.

Detaylı bir plan yapan Altay, işlerini tek başına, Yalnız Kurt’a yakışan şekilde halleder. Yaptığı doğru hamlelerle Doğan’ın da güvenini kazanan Altay, içeri sızma konusunda önemli adımlar atar.

Ulaşmak istediği bilgi için kimseye bir şey hissettirmeden hareket eden Altay, şüpheleri başka yöne çekerek istediğini elde eder. Altay, Davut’un yılladır peşinde koştuğu bilgilere ulaşması için, çok önemli bir operasyonu başarıyla yerine getirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir