1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baba 10. Bölüm

Baba 10. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Baba yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Baba 10. Bölüm ile 19 Nisan Salı akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baba yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 12 Nisan Salı akşamı ekranlara Baba son bölüm reyting sıralamasında Total de puan 4,02 alarak 8. sırada kendine yer buldu. Baba dizisinin 9. bölümünde; Büşra ve Servet’in yaptıklarının öğrenilmesi aile içi tartışmaları alevlendirir. Emin’in hastalığını öğrenen aile yıkılırken köşkte de fırtınalar kopmaktadır.

Baba 10. Bölüm Ön İzleme

Baba 10. Bölüm Fragmanı

Baba 9. Bölüm Özeti

Kadir aileyi bir arada tutmaya çalışırken, Emin zor durumdaki başka bir aileyle ilgilenir. Dışlandığına inanan Servet’in sürpriz hamlesi holdingde de kardeşleri karşı karşıya getirir. Tedavisi süren İlhan ve onu yalnız bırakmayan Büşra giderek daha fazla yakınlaşır. Hamileliğinde sıkıntılar yaşadığı için Uğur’u köşke getiren Yaşar, Servet’in öğrendiği yeni bilgilerle zor duruma düşer. Kadir fabrikalardan birinde çıkan kriz yüzünden Elif’le karşı karşıya gelir. İlhan’la gelecek hayalleri kuran Büşra ise hiç beklemediği birinin ziyaretiyle alt üst olur.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir