1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 55. Bölüm

Sadakatsiz 55. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz 55. Bölüm ile 6 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında Sadakatsiz bölümleri Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Sadakatsiz 54. bölümde; Derin ve Asya savaşı yaşandı. Derin kendi kazdığı kuyuya kendi düşerken Asya, Derin’in Onur’a gittiğini öğrenip peşine Pelin’i taktı. Pelin istediği görüntüyü aldı ve Asya’ya gönderdi.

Sadakatsiz 55. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 54. Bölüm Özeti

Derin’in Asya tarafından şantaja uğradığını itiraf etmesi, Volkan kime inanacak sorusunu akıllara getirdi. sya’nın Derin konusunda Onur’u uyarması, Derin’i daha da köşeye sıkıştırır. Gönül hastane yönetimini eline alır almaz hedefine Asya’yı yerleştirse de Asya’nın intikam oyunları yeni başlamıştır.

Volkan’a karşı yönelttiği tüm suçlamalardan eli boş dönen Derin, ilişkisini kurtarmak için attığı adımda bir kez daha Asya’nın ağına takılır. Asya’nın eline büyük bir koz verdiğini öğrenen Derin, başına açtığı beladan nasıl kurtulacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir