1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 28. Bölüm

Teşkilat 28. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 28. Bölüm ile 26 Aralık Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat dizisinin 27. bölümünde; Zehra’yı infaz odasına götürdüler. Serdar, Zehra’yı kurtarabilecek mi? Teşkilat 27.bölümde Teröristler havalimanında yolcuları ve mürettebatı rehin alır. Ekip olağanüstü bir çaba verirken Serdar’ın tek bir hamlesi herkesin sonu mu olacak?

Teşkilat 28. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 28. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 27. Bölüm Özeti

Havaalanına yapılan baskın ülke gündemine bomba gibi düşer. Ekip bu baskını bertaraf etmek için dört koldan çalışmalara başlar. İçeride olan Serdar, hem rehineleri hem Zehra’yı kurtarmaya çalışırken büyük bir tehlikenin geldiğinden habersizdir.

Saldırıyı yapanların amacı görünürde Doğu Akdeniz sözleşmesi gibi dursa da sürpriz olaylar karargahta bomba etkisi yaratır. Bu saldırı gerçekten bir terör saldırısı mıdır?

Yıldırım’ın planıyla beraber devreye giren maskelilerin yeni oyunları tahmin edilenden çok daha büyüktür. Nemesis için düğmeye basılmıştır. Serdar’ı ve tüm ekibi artık daha zorlu bir yolculuk beklemektedir. Ve bu yolculuk geçmişin de kapılarını açacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir