1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm
0

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 75. bölümü ile 3 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni sezonuyla da izlenme rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 74. yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümünde Müjgan’ın hamilelik haberi Züleyha’yı derinden yaraladı.

Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm Özeti

‘Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünde Züleyha, eczanedeki karşılaşmalarında Müjgan’ın hamilelik haberini öğrenip, üzgün bir halde konağa döner. Ne Saniye ne Sevda derdinin ne olduğunu öğrenemez. Yaşadığı üzüntü, Züleyha’yı bambaşka bir bakış açısına ve yeni kararlara götürecektir.

Hastaneden taburcu olan Behice, mağduriyetini resmileştirmek istercesine yeni bir oyun kurar. Züleyha tarafından hedef gösterildiğini herkese ilan edecektir. Ancak attığı adımlar Çukurova’nın bir diğer “kurnaz” kadını Şermin’i kuşkulandırır. Neredeyse yaptığı planın tamamını çözerek, Demir’e gider. Şermin bu sayede hem kendisini küçümseyen Behice’yi alt etmeyi hem de yeniden “Yaman” olarak kabul görmeyi istiyordur.

Demir de Züleyha da gitmesini istemeyince iyice konağa yerleşen Sevda, evin hanımlığına da alışmaya başlayacaktır. Bu durum, Saniye için tahammül edilemez bir hale gelecektir. Gaffur hem Behice’nin tehditlerinden hem de Saniye’nin tavırlarından kovulacakları korkusu yaşarken yine yanlış adımlar atacaktır. Gaffur’un korkularına daha da çok sinirlenen Saniye ise, Hanım’ın yerine birini kabul etmektense kovulmayı göze alacaktır.

Müjgan’ın hamilelik haberi Züleyha’yı üzerken, Yılmaz için ise çıldırtıcı bir hal alır. Evde büyük bir kavga çıkar. Olaylar o kadar çığırından çıkacaktır ki, Yılmaz silaha sarılmak durumunda kalacaktır. Fekeli’nin gönlü hala Hünkar’a yanıyor

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir