Sadakatsiz 8. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile devam ediyor. Sadakatsiz 8. Bölüm ile 25 Kasım Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Sadakatsiz dizisi 7. son bölümü ile dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Dizinin son bölümünde; tüm gerçeklerin ortaya çıkmasıyla birlikte Asya sona gelindiğini düşünse de Volkan olanları kabullenmeye niyetli değildir. İhanetin duyulmasıyla Asya elindeki tüm imkanları seferber eder. Asya ve Volkan’ın savaşının resmen başladığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.

Sadakatsiz 8. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 8. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 7. Bölümde Neler Oldu?

Sadakatsiz 18 Kasım Çarşamba yayınlanan son bölümde Volkan, Asya’ya karşı kozlarını kullanmaya başlıyor. Oğlunun velayetini alabilmek için Asya’yı geçmişinden vuran Volkan nasıl bir hamle yapacak?

Tüm dengeleri değiştiren yüzleşmenin ardından Asya kendini beklemediği bir çıkmaz içinde bulur. Ailesi ile kopma noktasına gelen Derin, Volkan’a sığınırken, işiyle ilgili yaşadığı sorunlar Volkan’ı tümüyle köşeye sıkıştırmıştır. İki tarafın da var gücüyle saldırdığı bu savaştan kimin galip çıkacağı bilinmezken, Asya ve Volkan’ın birbirlerinde açtıkları yaralar her bir darbede daha da derinleşmektedir.

Peki bu mücadelede Asya, tek başına mı savaşacak yoksa yanında bu defa birileri mi alacak? Ali, babasının ihanetini öğrenecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir