Hekimoğlu 24. Bölüm
0

Kanal ekranlarında yer alan Hekimoğlu dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu 24. Bölüm ile 3 Kasım Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D’nin ilgi gören dizisi Hekimoğlu 23. bölüm, 27 Ekim Salı akşamı yayınlanan son bölümünde Selin konusunda bir türlü duygularını kontrol edemeyen Ateş’in giderek onunla yakınlaşması dikkat çekti. Zeynep’in üstüne HIV’li bir hastanın kan püskürmesi dikkat çekti. Selin konusunda duygularını kontrol edemeyen Ateş’in Selin’e daha da yakınlaşmasıyla dikkat konusu oldu. Amerikan yapımı House M.D. dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Hekimoğlu 24. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 24. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 23. Bölümde Neler Oldu?

Hekimoğlu dizisinin son bölümünde hastalığına teşhis koyması için Ateş’in evinin önünde nöbet tutan genç adam, hiç beklenmedik olayların da başlangıcına sebep olacaktır. Genç bir fotoğrafçı olan İlker Beyan, Ateş’in başına da dert açacaktır. Dahası bu bela Zeynep’e de sıçrayacak ve hayatının dönüm noktalarından birine sebep olacaktır.

Öte yandan Selin konusunda bir türlü duygularını kontrol edemeyen Ateş, onunla daha da yakınlaşır. Hekimoğlu hukuki nedenlerle Selin’in evine gider. Evde davetsiz bir misafir olduğunu öğrenen Hekimoğlu, kendi yöntemleriyle duruma müdahale etmeye karar verir. Bu yöntemler, tekrar tekrar Selin’in evine gitmesini gerektirirken ikili arasında yakınlaşma da kaçınılmaz olur.

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-7

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir