1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm
0

Yayın günü değişen Kanal D’nin sevilen romantik komedi dizisi Çatı Katı Aşk 10. Bölüm ile devam ediyor. Çatı Katı Aşk yeni bölümü 12 Eylül Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Yasemin ve Demir arasındaki yakınlaşma artık iyiden iyiye hissedilir hale gelmiştir. Birbirlerini çözmeye çalışırken içinde bulundukları duruma da ayak uydurmaya çalışırlar. Ayşen ve Ateş’de bu sırada birbirlerini sorgulamaktadır.
Yılmaz ailesi ise birden ortaya çıkan gizemli kadını çözmeye çalışır. Öte yandan Emin ve Gülriz geçmişin tozlu sayfalarında keşkelerinin acısını yaşar. Tüm bunlar olurken Demir ve Ayşen karşılaştıkları durum ile şoke olur. Ateş ve Yasemin bir aradadır üstelik alıştıkları şekilden oldukça farklı olarak!

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı


Çatı Katı Aşk 9. Bölümde Neler Oldu?

Ateş, Yasemin ile birlikte yalıda yaşamaya kararı veriyor! Asaf’ın gönderdiği zarftan çıkan not ve fotoğraf Ayşen ve Ateş’i köşeye sıkıştırmıştır. Ateş, Asaf’ın tehdit ve şantajına boyun eğerek gitmek ya da onunla savaşmak için kalmak arasında bir karar vermek zorunda kalır. Bir sabah aniden ortadan kaybolan Ateş, mahallede ve yalıda büyük bir paniğe neden olur. Herkes bir yandan Ateş’i bulma derdine düşerken, diğer yandan da Asaf’tan gelebilecek yeni tehlikelere karşı gözlerini açık tutmak zorundadırlar. Ateş’in peşinde başlarına gelmedik kalmayan Ayşen, Demir ve Yasemin sonunda ona ulaşırlar. Zorlu ikna süreci sonrasında mahalleye dönen Ateş’in yalıda yaşama kararı vermesi herkesi şoke eder. Ateş ve Yasemin yalıya döndüklerinde Demir ve Yasemin’in onlara yapacağı sürpriz kahramanlarımızın Asaf tehlikesiyle karşı karşıya kalmalarına neden olur. Çatı Katı Aşk 9. Bölüm İzle…

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap