1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm
0

Pazar akşamlarının yeni dizisi Yalancılar ve Mumları yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm ile 10 Ekim Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

BBC yapımı, “Mistresses” dizisinin Türkiye uyarlaması olarak ekranlara gelen Yalancılar ve Mumları 1. Bölüm ile 3 Ekim Pazar akşamı yayın hayatına başladı. Oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar, Melike Güner, İsmail Demirci ve İlker Kızmaz’ın yer aldığı dizide; Elif (Ceren Moray), kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda (Elçin Sangu), Meliha (Şafak Pekdemir) ve Şebnem (Burcu Gölgedar) destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 2. Bölüm 2. Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 1. Bölüm Özeti

Eşi Engin’i iki yıl önce bir kazada kaybetmiş olan Elif, eşinin hayat sigortası parasının gelmesiyle onun kaybını yeniden yaşar. Bu zorlu zamanda hayatına Şerife ile Yakup girer. Peki onların Engin’le olan gizemli bağları nedir?

Tekdüze ve heyecansız uzun ilişkilerin düşmanı ama aynı zamanda da düğün organizatörü olan Ceyda, hayatının aşkı olan babasının onu unutmaya başlamasıyla yıkılır. Herkese destek olan Ceyda’ya şimdi kim destek olacaktır?

Mükemmeliyetçi Meliha’nın kusursuz hayatı eski bir danışanının oğlu Metin’in muayenehanesine girmesiyle kararır. Meliha’nın hayatında yaptığı tek hata nelere mal olacaktır?

Herkesi mutlu etmek için yaşayan Şebnem’in son zamandaki en büyük sıkıntısı hamile kalamayarak eşi Hasan’ı mutlu edememektir. Şebnem sonunda kimin mutluluğunu seçecektir: Sevdiklerinin mi kendinin mi?

Birbirlerinin her zaman yanında olan bu dört kız arkadaşı ise birbirleri için en düşünülemeyecek şeyi yapmaya ne sürükleyecektir?

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir