Sefirin Kızı 29. Bölüm
0

Star ekranlarının starı Sefirin Kızı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 29. Bölüm ile 23 Kasım Pazartesi akşamı Star tv ekranlarında yayınlanacak.

16 Kasım Pazartesi akşamı Sefirin Kızı son bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümünde; Sancar ile Nare, mutlu bir yaşam hayali kurarken geçmiş onların yakasını bırakmaz. Her şeye rağmen birlikte ve mutlu bir hayat için mücadele eden çifti neler bekliyor? Sancar Efe’yi hapse yollamayı kararlı olan Gediz, Sahra ile anlaşma yapar. Sancar Efe’nin artık iyice iyileştiği Sefirin Kızı 28. bölümde neler oldu? Merakla beklenen Sefirin Kızı 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 29. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 28. Bölümde Neler Oldu?

Bir çok zorluğu geride bırakan Sancar ve Nare, akşamları kızlarıyla çizgi film seyrettikleri, markete gittikleri, evde yemek yaptıkları bir yaşamın hayalini kurarlar. Artık destan değil normal bir hayattır istedikleri. Ama Akın’ın cesedi, buna izin vermez. Hem Gediz, hem Sahra, hem Güven, hem Kahraman bu cesedin peşindedir. Geçmiş yaşamlarından bir ölü, Sancar ve Nare’nin yeni ve mutlu bir hayat kurmasına izin verecek mi? Elvan, konağı ve Yahya’yı terk eder ve kimsesizliğiyle yüzleşmeye karar verir. Nare, bu yüzleşmede onu bir an bile yalnız bırakmaz ama başka bir kimsesiz kız olan Sahra’nın da onları rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir