1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 2. Bölüm

Son Yaz 2. Bölüm
1

Ekranların yeni dizisi Son Yaz yeni bölümü ile FOX tv ekranlarında devam ediyor. Yeni dizi Son Yaz 2. bölüm ile 8 Ocak Cuma akşamı Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Son Yaz dizisi ilk bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı diziden 2. yeni bölüm fragmanı da ekrana geldi. Son Yaz dizisi birinci bölümünde; Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, sekiz yıl önce tutukladığı organize çete lideri Selçuk Taşkın’dan beklemediği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’a sahip çıkması karşılığında tanıklık yapacaktır.

Son Yaz 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Son Yaz 2. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cKRnHzatTs0″]

Son Yaz 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=mqmoc5fXO3Q”]

Son Yaz 1. Bölüm Özeti

Akgün Gökalp, bir deli fişek, babasının izinden yürümüş, bulaşmaması gereken insanlara bulaşmış, hayatı tehlikededir.

Selim mesleği sebebi ile ailesinden ayrı, İstanbul’da tek başına yaşamaktadır. Eşi Canan, kızı Yağmur ve oğlu Altay ise dört yıldır İzmir, Çeşme’de kendilerine babalarından ayrı bir hayat kurmuşlardır…

Selim, Selçuk Taşkın’ın oğlunu biraz da ‘zor kullanarak’ koruması altına alır ancak ailevi sorunlar sebebi ile Çeşme’ye, ailesinin yanına bu belalı delikanlı ile birlikte dönmek zorunda kalır.

Selim, ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorundadır. Akgün Gökalp’in ise bu zorunlu yol arkadaşlığına ‘eyvallah’ demeye hiç niyeti yoktur. Selim Kara’nın, babasını yıllar önce tutuklayan savcı olduğunu öğrendiğinde işler iyice karışacaktır.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-39

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Oca 2, 2021

    Ali Atay cok iyi oyuncu. Leyla ile Mecnun dan sonra alismasi zor oldu ama yine de ekranlarda gormek güzeldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir