1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baraj 6. Bölüm

Baraj 6. Bölüm
0

Fox kanalının sevilen dizisi Baraj yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Baraj 6. Bölüm ile 22 Eylül Salı akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük’ün yer aldığı Baraj’ın son bölümünde; Nazım, söz verdiği gibi Tarık’ı barajdan kaçırma planını uyguladı. Tarık’ı İstanbul’a giden bir kamyonun kasasında saklar ve İstanbul’a kaçmasına yardım etti.

Baraj 6. Bölüm Fragmanı

Baraj 6. Bölüm 2. Fragmanı


Baraj 5. Bölümde Neler Oldu?

Nazım, söz verdiği gibi Tarık’ı barajdan kaçırma planını uygular. Tarık’ı İstanbul’a giden bir kamyonun kasasında saklar ve İstanbul’a kaçmasına yardım eder. Tarık kamyonun kasasında İstanbul’a kaçarken aklında sadece Nehir vardır.

Nehir, Zerrin ve Ekrem’le buluşur. Zerrin’in hastalığı için gereken parayı bulmalarına yardım edecektir. Bunun için Almanya’da popüler olan bir oyuncu rolünü yapmayı kabul eder. Dolandıracakları kişiler kaldıkları otelin sahibi ve oğludur. Ama daha önce dolandırdıkları diğer ikili, Ahmet ve İsmet izlerini bulmuştur.
Nazım, Nehir’le konuşmak için kaldığı otele gelir. Nehir peruklu ve lensli haliyle dolandıracakları kişi ile tanışacaktır. Nazım’ın otelde olduğunu gören Nehir, Nazım’ın onu görmemesi için uğraşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir