1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma Dizisi Sezonu Kapattı

Yasak Elma Dizisi Sezonu Kapattı
0

Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Yasak Elma dizisi 3. sezonu kapattı. İlk iki sezonuyla beğenilen Yasak Elma dizisi, 3. sezonunda ise adeta patlama yaptı.

Koronavirüs salgınına kadar da dizi sürekli yükselen bir performans sergiledi. Dizinin 3. sezonda bu kadar öne çıkmasında Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece ile Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın etkisi büyüktü.

Ender ve Yıldız işbirliğinin yanı sıra, oyuncuların doğaçlama yapmalarına izin verilmesi de başarı da önemli bir etken oldu. Koronavirüs salgını nedeniyle yapımcı Fatih Aksoy ve Fox TV dizisinin 3. sezonu kapatmasının daha doğru olduğu kararını verdi.

Peki bu karar dizi için iyi mi kötü mü oldu? Barış Kılıç geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada Yasak Elma’nın özelikle Mart, Nisan, Mayıs aylarını kapsayan dönemde çok farklı olaylar yaşanacağını söylemişti. İzleyiciler de heyecanla bekliyordu.

En azından dizinin Mayıs sonunda çekimlere başlayıp Haziran ayında yayında olması ve Temmuz ile Ağustos aylarında ara verilmesi izleyici açısından daha iyi olabilirdi.

Fakat hem yapımcı hem de kanal risk almak istemeyince Yasak Elma dizisi sezonu kapattı. Yasak Elma’nın 4. sezonunda bambaşka olayların yaşanacağını şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir