1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 65. Bölüm

Hercai 65. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. Hercai 65. Bölüm ile 28 Mart Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 64. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Dizinin son bölümünde; Reyyan bilincini kaybeder. Miran, Reyyan’ın ölümle yüz yüze geldiğini öğrenir. Bütün olanların sorumlusu Füsun’dur ve Miran ona bedel ödetecektir. Ve Reyyan’ın hastalığı, Hazar ve Azize arasında yeni bir kapıyı açar. Hercai 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 64. son bölüm özeti.

Hercai 65. Bölüm Fragmanı

Hercai 64. Bölüm Özeti

İntikam almak için Cihan’a anlaşma teklif eden Füsun, Şadoğlu ailesini bir arada tutan her şeyi, tek tek yok etmeye yemin eder. Reyyan’ı kurtarmak için çabalayan Miran, vakıfta çıkan yangınla sarsılır. Cihan, Füsun’un anlaşma teklifini kabul edecek mi? Azize, yıllar sonra kavuştuğu oğlu Hazar’la arasındaki duvarları yıkmayı başarabilecek mi? Büyük bir kaosun ortasında kalan Reyyan, canı pahasına doğurmak istediği Umut’tan vazgeçmek zorunda kalacak mı?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir