Lezzet Düşkünleri 20 Haziran
2

20 Haziran Cumartesi Lezzet Düşkünleri 24. bölüm ile devam ediyor. Bu bölümde 10.000 TL lik ödül sahibini bulucak ve ayrıca 1 takım yarışmaya veda edecek. Gökhan şef ile Boğaçhan arasında gerginlik yaşanıyor. Selen göz yaşlarına hakim olamıyor. Genel olarak yarışmacılar gergin ve stresli gözüküyor. Hafa içi yemeklere göre değerlendirme Gökhan ve Burhan aldıkları 28 puanla ilk sırada, Selen ve Gizem ise 10 puanla son sırada yer almışytı. Tabi herşey halk oylamısı ile belli olacak. Lezzet Düşkünleri 24. bölüm 20 Haziran cumartesi günü saat 10:00’da TV8’de.

Lezzet Düşkünleri 20 Haziran Fragmanı20 Haziran 2020 Lezzet Düşkünleri’nde haftanın finalinde kimler yarışacak? Eleme potasında hangi takımlar var?

Yapılan Halk oylaması sonucu Gökhan Şef’in takımı 10 puan ile birinci oldu.

Şef Gabriele Sponza 2 puan hakkınıda Cemile Şef’in takımına kullandı ve finalde Gökhan Şef ile Cemile Şef’in takımları yarışıyor olacaklar.

Final’de yarışan ekipler diğer yarışmacıların yaptıkları puanlama sonrası Gökhan Şef’in takımı 4 puan Cemile şef’in takımı ise 2 puan aldı. Şef Gabriele Sponza ise 2 puan hakkınını iki takımada yaydı. Budurumla puan durumu Gökhan Şef’in takımı 5 puan, Cemile Şef’in takımı 3 puan oldu.
Bu durumda final yarışmasını Gökhan Şef ve Burhan kazanarak 10.000 TL’lik ödül’ün sahibi oluyor.

Lezzet Düşkünleri evine veda etmesi için 2 aday var. Selen ve Gizem kardeşler ile Berna ve Tuğba kardeşler Lezzet Düşkünleri evinde gitme adayı oldular. Yapılan oylama sonucu evden gitmesi için Selen Şef’in takımı 4 oy aldı, Berna Şef’in takımı ise 2 oy aldı. Şef Gabriele Sponza 1 oy Berna şef’in takımına 1 oy da Selen şef’in takımına verince evden giden ekip Selen ve Gizem oldular.

Ayrıca bakınız: Selen ve Gizem Kimdir?

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-1-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Gökhan şef ve Burhan efendilikte oldugu gibi yemekte de basarili olduklarini bir kez daha gosterdiler. Gökhan sef 10.000 tl nin hepsini Burhana veriyor olmasi ayri ornek oldu benim icin.

  2. Selen ve Gizem kardeşlere çok üzüldüm. Gerçekten tartışmalırı ile eve renk katıyorlardı. Hel o Gizem’in nefes bile almadan hızlı konuşması :) İnşallah eve bir gün geri dönerler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir