Arka Sokaklar 558. Bölüm
0

Ekranların efsane dizileri arasına adını yazdırmayı başaran Arka Sokaklar yeni sezonu ile dün akşam ekranlara geldi. Arka Sokaklar 558. Bölüm ile 25 Eylül Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Arka Sokaklar 15. sezonuyla ekrana döndü. Başrollerini Zafer Engin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimlerin paylaştığı Arka Sokaklar dizisi 557. yeni bölümüyle 18 Eylül Cuma akşamı ekrana geldi. Gençleri zehirleyen uyuşturucu baronu Özcan’ın peşindeki amansız takip devam etmektedir. Yapılan operasyonlar istenildiği gibi gitmez ve Özcan elden kaçırılır. Heyecanlı bölümün ardından izleyiciler Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanını beklemeye başladı. Arka Sokaklar’ın 25 Eylül Cuma ekrana gelecek olan 558. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde Mesut, uyuşturucu şebekesini çökertmek için “Beyto” kimliğine tekrar bürünür. Yaptıkları “Beyto planı” ile uyuşturucu şebekesinin başındaki patronun dikkatini çekmek isteyen ekibimiz bunu başarır. Adım adım patrona yaklaşan ekip sürpriz bir durumla karşı karşıya kalır. Bu sırada Selin ve Mesut, ellerindeki başka suç dosyası ile uğraşmaktadırlar. Peşinde oldukları durum bir çıkmaza girer. Adamlar kızı kaçırdıkları sırada yetişen Selin ve Mesut ikinci adamı fark etmezler. Mesut, avcıyken av durumuna düşer.

Arka Sokaklar 558. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 558. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 557. Bölümde Neler Oldu?

Engin Müdür uyuşturucu şebekesindeki büyük patrona ulaşmak için muhbir Sibel ile gizlice buluşur. Ali, Cemal, Ezgi ve Bahar’ın da bir arada olduğu devriye ekibi muhbir ile buluşulan mekana gelmek üzeredir. Sibel’in mekanda olduğunu öğrenen Erol kızın kendisini aldattığını düşünüp baskın yapar. Elindeki silahla Engin’i yaralar. Aslında hedef büyük patron Özcan Şanver’dir.

Gençleri zehirleyen uyuşturucu baronu Özcan’ın peşindeki amansız takip devam etmektedir. Yapılan operasyonlar istenildiği gibi gitmez ve Özcan elden kaçırılır. Engin Müdür’ün, Özcan’ı yakalamak için bir planı vardır. Operasyon tehlikelidir ve yakın zamanda nikahlarının olması sebebiyle gizli göreve girip girmeme kararını Selin ve Mesut’a bırakır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir