Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm ile 18 Kasım Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir 19. son bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Son bölüme Mehdi ve Zeynep’in karşılaşması damga vurdu. Zeynep ve Mehdi karşılaşmasında Mehdi’nin onu ‘eski eşim’ olarak tanıştırmasına çok kırılıyor. Zeynep her şeye rağmen Mehdi’yi unutma kararı alıyor. Ancak bu kararı uygulamak onun için bir hayli zor oluyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm İzle

Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 20. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 19. Bölümde Neler Oldu?

Boşanma sonrası Zeynep ve Mehdi kendi hayatlarına savrulurlar. Zeynep yeni evinde kendi dünyasını inşa etmeye çalışırken Mehdi de yeni işini kurma heyecanına tutunur. Ne var ki hayat onları karşı karşıya getirmeye ve yaralarını kanatmaya devam edecektir. Mehdi’nin hayatına hızlı bir giriş yapan Nazlı işle ilgili ona destek olurken bir taraftan da Mehdi’nin çekimine girer. Boşanmanın sancılarını yaşayan Mehdi’ye doğru cesur adımlar atmaktan da çekinmeyecektir.

Cemile ve Nuh’un evlilik hazırlığındaki tatlı telaşları Müjgan’ın aralarındaki ilişkiyi öğrenmesiyle kabusa dönüşür. İki kardeş hayatlarının en büyük çatışmasına doğru ilerler. Cemile’nin yardımına koşan ise yine Zeynep olur. Ancak bu yardım Zeynep ve Mehdi’yi yeni bir krizin eşiğine getirecektir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir