Zümrüdüanka 20. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni bölümü ile devam ediyor. Zümrüdüanka 20. Bölüm ile 21 Kasım Cumartesi akşamı değil 26 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak. Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Zümrüdüanka 19. son bölümü ile dün akşam Fox tv ekranlarında yayınlandı. Zümrüdüanka dizisi artık Çarşamba akşamları ekrana gelecek. Başrollerinde Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı Zümrüdüanka dizisinin son bölümünde, Serhat ve Zümrüt’ün aşkı inişli çıkışlı dinamikleriyle bölüme damga vuruyor.

Zümrüdüanka 20. Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 20. Bölüm 2. Fragmanı

Zümrüdüanka 19. Bölümde Neler Oldu?

Abbas’ın vurulması büyük bir şok etkisi yaratır. Onu vuran kişinin kimliği Serhat ve Zümrüt için daha da büyük bir yıkım olur. Azimet ise bir kez daha evlat acısının ne demek olduğunu hatırlayacaktır.

Özgüç konağının habersiz misafiri konak içindeki bütün dengeleri değiştirmeye adaydır. Bu misafir, yalnızca Özgüçlerin değil Demirkanların da huzurunu bozar.

Yeni bir düşmanla baş etmesi gerektiğini anlayan Serhat hem sevdiklerini hem de zor durumda olan masum insanları korumak için bir çözüm yolu üretmelidir. Bu uğurda Cihan ile aralarında bir yoldaşlık gelişecektir. Suhandan’ın öğrendiği gerçek Hamit’le aralarına bir uçurum açar. Hamit imkansız bir çıkmazın içine düşerken Suhandan kendine yeni bir amaç belirler.

Azimet, giderek yalnızlaşmanın acısıyla Serhat’a daha fazla tutunmaya karar verir. Bunun için de Serhat’ı konağa döndürmesi, Zümrüt’ten ayırması gerekmektedir. Serhat ve Zümrüt aşkı bir kez daha büyük bir sınavdan geçecektir. Azimet ve Deniz’in yoldaşlığı Serhat ve Zümrüt için anbean artan bir tehlikeye dönüşecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir